NTE2V420
- Артикул производителя:
- NTE2V420
- Краткое описание:
- MOV 420V RMS
- Energy :
- 90J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Maximum DC Volts :
- 560 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 16mm
- Varistor Voltage (Typ) :
- 680 V