MOVTP20V465T
- Артикул производителя:
- MOVTP20V465T
- Краткое описание:
- VARISTOR THERMAL IND 465VAC 20MM
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 509J
- Maximum AC Volts :
- 465 V
- Maximum DC Volts :
- 615 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm 3-Lead
- Varistor Voltage (Max) :
- 825 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 675 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 750 V