MOVTP20V250N
- Артикул производителя:
- MOVTP20V250N
- Краткое описание:
- VARISTOR THERMAL 250VAC 20MM
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 240J
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 320 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 390 V