NTE2V130
- Артикул производителя:
- NTE2V130
- Краткое описание:
- MOV 130V RMS
- Energy :
- 39J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 135 V
- Maximum DC Volts :
- 180 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 16mm
- Varistor Voltage (Typ) :
- 216 V