NTE2V115
- Артикул производителя:
- NTE2V115
- Краткое описание:
- MOV 115V RMS
- Energy :
- 35J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 115 V
- Maximum DC Volts :
- 150 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 16mm
- Varistor Voltage (Typ) :
- 171 V