NTE1V250
- Артикул производителя:
- NTE1V250
- Краткое описание:
- MOV 250V RMS
- Current - Surge :
- 12 kA
- Energy :
- 20J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 320 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 8.5mm
- Varistor Voltage (Typ) :
- 390 V