NTE1V130
- Артикул производителя:
- NTE1V130
- Производитель/Бренд:
- NTE Electronics, Inc
- Краткое описание:
- MOV 130V RMS
- Производитель :
- NTE Electronics, Inc
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 12 kA
- Energy :
- 10J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 135 V
- Maximum DC Volts :
- 180 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 8.5mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- Varistor Voltage (Min) :
- Varistor Voltage (Typ) :
- 216 V