NTE1V035
- Артикул производителя:
- NTE1V035
- Краткое описание:
- MOV 35V RMS
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 2.7J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 8.5mm
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V