V130LU10A
- Артикул производителя:
- V130LU10A
- Производитель/Бренд:
- Harris Corporation
- Краткое описание:
- RADIAL LEAD VARISTOR
- Производитель :
- Harris Corporation
- Capacitance @ Frequency :
- 1 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 38J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 175 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 225.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 184.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 205 V