VDRS10P550BSE
- Артикул производителя:
- VDRS10P550BSE
- Краткое описание:
- VARISTOR 910V 2.5KA DISC 12.50MM
- Capacitance @ Frequency :
- 120 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 98J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 550 V
- Maximum DC Volts :
- 745 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 12.50mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.001 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 819 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 910 V