V20E625L1A
- Артикул производителя:
- V20E625L1A
- Производитель/Бренд:
- Harris Corporation
- Краткое описание:
- VARISTOR 68V 1.2KA DISC 20MM
- Производитель :
- Harris Corporation
- Capacitance @ Frequency :
- 1500 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 400J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 330 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 75 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 354 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V