MOVS2825V360
- Артикул производителя:
- MOVS2825V360
- Краткое описание:
- VARISTOR SMD 2825 360V
- Current - Surge :
- 400 A
- Maximum AC Volts :
- 360 V
- Maximum DC Volts :
- 470 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 616 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 504 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 560 V