431KD14J-TR
- Артикул производителя:
- 431KD14J-TR
- Краткое описание:
- MOV DISC 14MM, 430V 6KA,REEL 14"
- Capacitance @ Frequency :
- 460 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 6 kA
- Energy :
- 115J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 275 V
- Maximum DC Volts :
- 350 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 473 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 387 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 430 V