MOV-07D511KTR
- Артикул производителя:
- MOV-07D511KTR
- Краткое описание:
- VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 120 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 30J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 415 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V