B72240B0441K001
- Артикул производителя:
- B72240B0441K001
- Краткое описание:
- VARISTOR 715V 40KA ENCASED DISC
- Capacitance @ Frequency :
- 1700 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 950J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 440 V
- Maximum DC Volts :
- 585 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Module
- Varistor Voltage (Max) :
- 786.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 643.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 715 V