ERZ-C20EK391
Артикул производителя:
ERZ-C20EK391
Краткое описание:
VARISTOR 390V 8KA MODULE
Capacitance @ Frequency :
1200 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
8 kA
Energy :
130J
Features :
Maximum AC Volts :
250 V
Maximum DC Volts :
320 V
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
429 V
Varistor Voltage (Min) :
351 V
Varistor Voltage (Typ) :
390 V