B72230M0421M401
- Артикул производителя:
- B72230M0421M401
- Краткое описание:
- 30MM, 420V, 25KA, THERMO FUSE TY
- Capacitance @ Frequency :
- 1150 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 700J
- Features :
- Thermally Protected
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Maximum DC Volts :
- 560 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Box, 4 Lead
- Varistor Voltage (Max) :
- 748 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 612 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 680 V