B72225M0151M301
- Артикул производителя:
- B72225M0151M301
- Краткое описание:
- 25MM, 150V, 20KA, THERMO FUSE TY
- Capacitance @ Frequency :
- 2370 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 20 kA
- Energy :
- 215J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 150 V
- Maximum DC Volts :
- 200 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Box, 3 Lead
- Varistor Voltage (Max) :
- 264 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 216 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 240 V