B72225T4351K101
- Артикул производителя:
- B72225T4351K101
- Краткое описание:
- VARISTOR 560V 20KA RADIAL BOX
- Capacitance @ Frequency :
- 750 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 495J
- Features :
- Thermally Protected
- Maximum AC Volts :
- 350 V
- Maximum DC Volts :
- 460 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Radial, Box - 3 Lead
- Product Status :
- Not For New Designs
- Varistor Voltage (Max) :
- 616 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 504 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 560 V