B72220X2421K502
- Артикул производителя:
- B72220X2421K502
- Краткое описание:
- VARISTOR 420V DISC 20MM
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm