B72214Q0151K101
- Артикул производителя:
- B72214Q0151K101
- Краткое описание:
- VARISTOR 240V 8KA RADIAL
- Capacitance @ Frequency :
- 1100 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 8 kA
- Energy :
- 85J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 150 V
- Maximum DC Volts :
- 200 V
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Radial
- Varistor Voltage (Max) :
- 264 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 216 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 240 V