ERZ-E10A821
- Артикул производителя:
- ERZ-E10A821
- Краткое описание:
- VARISTOR 820V 4.5KA DISC 12.50MM
- Capacitance @ Frequency :
- 230 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 154J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 510 V
- Maximum DC Volts :
- 670 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 12.50mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 902 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 738 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 820 V