PV275K3225T
- Артикул производителя:
- PV275K3225T
- Производитель/Бренд:
- Stackpole Electronics Inc
- Краткое описание:
- VARISTOR 430V 400A 2SMD JLEAD
- Производитель :
- Stackpole Electronics Inc
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 75 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 13J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 275 V
- Maximum DC Volts :
- 350 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 2-SMD, J-Lead
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 473 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 387 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 430 V