B72530G1170K062
- Артикул производителя:
- B72530G1170K062
- Краткое описание:
- CT1210K17AUTOG_G
- Capacitance @ Frequency :
- 2200 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V