B72714D0160H060
- Артикул производителя:
- B72714D0160H060
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 0508
- Capacitance @ Frequency :
- 15 pF @ 1 MHz
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 4
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0508 (1220 Metric)
- Varistor Voltage (Min) :
- 22 V