V282CA60
- Артикул производителя:
- V282CA60
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 4.7KV 70KA DISC 60MM
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 800 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 70 kA
- Energy :
- 10000J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 2.8 kV
- Maximum DC Volts :
- 3.5 kV
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 60mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 5.17 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 4.23 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 4.7 kV