B72232B0461K001
- Артикул производителя:
- B72232B0461K001
- Краткое описание:
- VARISTOR 750V 25KA ENCASED DISC
- Capacitance @ Frequency :
- 1200 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 660J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 460 V
- Maximum DC Volts :
- 615 V
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Encased Disc
- Varistor Voltage (Max) :
- 825 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 675 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 750 V