B72232B0151K001
- Артикул производителя:
- B72232B0151K001
- Краткое описание:
- VARISTOR 240V 25KA ENCASED DISC
- Capacitance @ Frequency :
- 3700 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 240J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 150 V
- Maximum DC Volts :
- 200 V
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Encased Disc
- Varistor Voltage (Max) :
- 264 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 216 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 240 V