B72214S2681K101
- Артикул производителя:
- B72214S2681K101
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.1KV 5KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 180 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 5 kA
- Energy :
- 220J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 680 V
- Maximum DC Volts :
- 895 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.21 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 990 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.1 kV