ERZ-V14D331
Артикул производителя:
ERZ-V14D331
Краткое описание:
VARISTOR 330V 6KA DISC 14MM
Capacitance @ Frequency :
580 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
6 kA
Energy :
115J
Features :
Maximum AC Volts :
210 V
Maximum DC Volts :
270 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 15.5mm
Varistor Voltage (Max) :
363 V
Varistor Voltage (Min) :
297 V
Varistor Voltage (Typ) :
330 V