ERZ-V05D201
- Артикул производителя:
- ERZ-V05D201
- Краткое описание:
- VARISTOR 200V 800A DISC 5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 120 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 800 A
- Energy :
- 8.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 170 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 225 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 185 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 200 V