MOV-07D751K
- Артикул производителя:
- MOV-07D751K
- Краткое описание:
- VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 84 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 38J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 460 V
- Maximum DC Volts :
- 620 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 825 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 675 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 750 V