AVRM1608C270KT800M
- Артикул производителя:
- AVRM1608C270KT800M
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 28A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 80 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 28 A
- Energy :
- 0.02J
- Maximum DC Volts :
- 19 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 30 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V