EZJ-P0V270RM
- Артикул производителя:
- EZJ-P0V270RM
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 1A 0402
- Current - Surge :
- 1 A
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V