EZJ-P0V270EM
- Артикул производителя:
- EZJ-P0V270EM
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 4A 0402
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 4 A
- Energy :
- Features :
- Maximum AC Volts :
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- Varistor Voltage (Min) :
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V