EZJ-Z0V270EA
- Артикул производителя:
- EZJ-Z0V270EA
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 33 pF @ 1 MHz
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V