V881BA60
- Артикул производителя:
- V881BA60
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.5KV 70KA ENCASED DISC
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 2700 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 70 kA
- Energy :
- 3200J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 880 V
- Maximum DC Volts :
- 1.15 kV
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Encased Disc
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.65 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 1.35 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.5 kV