TMOV25SP275M
- Артикул производителя:
- TMOV25SP275M
- Краткое описание:
- VARISTOR 430V 20KA SQUARE 25MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1250 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 20 kA
- Energy :
- 350J
- Maximum AC Volts :
- 275 V
- Maximum DC Volts :
- 350 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Square 25mm, 3 Lead
- Varistor Voltage (Max) :
- 473 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 387 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 430 V