MOV-20D680K
- Артикул производителя:
- MOV-20D680K
- Краткое описание:
- VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 10800 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2 kA
- Energy :
- 46J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 75 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V