MOV-10D561K
- Артикул производителя:
- MOV-10D561K
- Краткое описание:
- VARISTOR 560V 2.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 180 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 70J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 350 V
- Maximum DC Volts :
- 460 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 616 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 504 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 560 V