VJ15MA0340KBA
- Артикул производителя:
- VJ15MA0340KBA
- Краткое описание:
- VARISTOR 2220
- Capacitance @ Frequency :
- 4000 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 10J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 34 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 2220 (5750 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 51.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V