ZV40K2220T102N
- Артикул производителя:
- ZV40K2220T102N
- Производитель/Бренд:
- Stackpole Electronics Inc
- Краткое описание:
- VARISTOR 68V 1KA 2220
- Производитель :
- Stackpole Electronics Inc
- Current - Surge :
- 1 kA
- Energy :
- 9.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 2220 (5750 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 74.8 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61.2 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V