TMOV14RP200M
- Артикул производителя:
- TMOV14RP200M
- Краткое описание:
- VARISTOR 314V 6KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 630 pF @ 1 MHz
- Energy :
- 75J
- Maximum AC Volts :
- 200 V
- Maximum DC Volts :
- 260 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm 3-Lead
- Varistor Voltage (Max) :
- 345 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 283 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 314 V