VDRS10P130BSE
- Артикул производителя:
- VDRS10P130BSE
- Краткое описание:
- VARISTOR 205V 2.5KA DISC 12MM
- Capacitance @ Frequency :
- 580 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 30J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 170 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 12mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 225.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 184.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 205 V