PV115K4032R2
- Артикул производителя:
- PV115K4032R2
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- PV SERIES 115V 4032 PKG
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 360 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 13J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 115 V
- Maximum DC Volts :
- 150 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 2-SMD, J-Lead
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 162 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 180 V