B72520E1140S262
- Артикул производителя:
- B72520E1140S262
- Краткое описание:
- VARISTOR 24.5V 200A 1206
- Capacitance @ Frequency :
- 9500 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 200 A
- Energy :
- 1.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 28.18 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 20.83 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 24.5 V