PV175K3225R2
- Артикул производителя:
- PV175K3225R2
- Краткое описание:
- PV SERIES 175V 3225 PKG
- Capacitance @ Frequency :
- 120 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 9.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 175 V
- Maximum DC Volts :
- 225 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 297 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 243 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 270 V