CG0603MLU-12E
- Артикул производителя:
- CG0603MLU-12E
- Краткое описание:
- VARISTOR 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 0.5 pF @ 1 MHz
- Maximum DC Volts :
- 12 V
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)