SV550K23BL1
- Артикул производителя:
- SV550K23BL1
- Краткое описание:
- SV 550VRMS 23MM BULK L1
- Capacitance @ Frequency :
- 900 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 15 kA
- Energy :
- 815J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 550 V
- Maximum DC Volts :
- 745 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.001 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 819 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 910 V