MOVTP14V130T
- Артикул производителя:
- MOVTP14V130T
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- VARISTOR THERMAL IND 130VAC 14MM
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 6 kA
- Energy :
- 77J
- Features :
- Thermally Protected
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 170 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm 3-Lead
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 220 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 180 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 200 V